Kdo jsme?

Jsme společenství mladých lidí, které se zúčastňuje a pořádá akce pro děti a mládež ve všech farnostech, které spravuje Kanonie premonstrátů v Nové Říši (tj. Dlouhá Brtnice, Krasonice, Nová Říše, Rozseč a Stará Říše). Za naši službu od roku 2007 se společně s námi vydalo minimálně na jednu akci více než 300 dětí a mladých lidí.

Naše činnost se děje celoročně ve skupinách jako jsou např. schola, ministranti, spolča apod. Mezi naše tradiční akce, které pořádáme pro všechny, patří letní tábor a jarní, podzimní i zimní víkendovky.

Naše společenství není uzavřené, ale naopak otevřené všem. Všichni jsou mezi námi vítáni.

Co děláme?

Tábory

Každoročně pořádáme letní tábor pro děti od 1. do 9. třídy ZŠ.

Víkendovky

Ať je jaro, podzim nebo zima, vyraž s námi na víkend plný zábavy se skvělým kolektivem na některou faru z okolí.

Schola

Kdo zpívá, dvakrát se modlí. Přijď se s námi modlit k Bohu skrze písně.

Ministranti

Služba u oltáře je služba Bohu. Přidej se k nám, vše tě rádi naučíme.

Spolča

Společná setkání zaměřená nejen na vybudování vztahu mezi námi, ale i s Bohem.

Filmové večery

V létě venku, v zimě uvnitř, ale nikdy nechybí skvělý film a něco na zub.

Brožurky