Zveřejňování fotografií

Na těchto stránkách je možno dohledat prakticky všechny fotografie a videa, která pořizujeme na našich společných akcích.

Na táborech pořizujeme až okolo 1000 fotografií, proto je třeba je vždy protřídit a vybrat ty "nejreprezentativnější". Snažíme se vybírat takové, aby nikoho nepoškozovaly, neurážely apod. I přesto se může stát, že někomu vadí ta či ona fotka.

Rodiče účastníků, či účastníci sami při přihlášce na tábor podepisují souhlas s pořizováním a následným zveřejněním fotek a videí.

Práva na veškeré fotografie, audio a videozáznamy patří pořádající organizaci (tedy Spolek LIFT a.s.) a bez výslovného souhlasu nelze fotografie, audio a videozáznamy používat pro komerční účely (jejich upravování, následné zveřejňování na jiných serverech, veřejná prezentace aj.) za účelem zisku, ani pro soukromé účely (zveřejňování na jiných serverech po následné úpravě fotografií).

Galerie je přístupná pouze registrovaným uživatelům. Webové stránky mají omezený počet registrovaných uživatelů, proto registrovat se může pouze ten, kdo je členem Spolku LIFT, z.s.

Děkujeme za pochopení.

Přihlaste se a získejte přístup ke galerii.

Jste členy spolku a ještě nemáte účet?
Zaregistrujte se.

Odstranění fotografií

Přes tento formulář je možné požádat o okamžité odstranění fotografie z veřejného prohlížení. Každé takové a podložené žádosti bude vyhověno.